Novinky od Montane pro podzim/zima 2021

8. září 2021

Novinky od Montane pro podzim/zima 2021

Od každodenních nezbytností po nepřehlédnutelné modely – u nás najdete nejnovější trendy outdoorového a sportovního oblečení.
I toto období je plné dobrodružství, nových prožitků a splněných cílů. Rozhodující je pro vás funkčnost, ochrana a všestrannost, buďte připraveni na náročné podmínky a každý typ počasí. Pohybujte se neomezeně za svými sny.
 
Montane. Further. Faster.

Nové produkty najdete snadno v našem katalogu na webových stránkách "Oblečení a batohy", jsou označeny barevnými štítky Novinka, Inovace a Nová barva.

Find time
Find energy
Find your kit
Find a way
Find confidence
Find calm
Find a you that was always there

Objevte novou kolekci Montane pro letošní podzim/zimu. Funkčnost, ochrana a všestrannost!

Krok do neznáma. Hranice mezi tím, co je nám známo a tím co nám přináší vzrušení. Je to o pocitu, že jste připraveni a chráněni. Je to příjemný adrenalin. Vaše volba pokračovat dál. Mít jistotu v sobě samém i vybavení.

Montane oblečení je vám oporou ve vašem úsilí, překonat nepohodlí drsných podmínek, bez zábran se oddávat výzvám prostředí, které považujeme tak osvěžující pro naši mysl. Je to přesně o takovém pocitu, který máte, když se na pokraji dechu dostanete na vrchol hory a s radostným výdechem ji sestupujete. Ať už je vaším cílem dosažení nejlepšího času nebo zdolání vrcholu, ten výsledný pocit je vždy podobný.

Vítr, popraskaná kůže, mrazivý chlad, mozoly na rukou, bolest svalů a chladivé kapky deště na vaší tváři, se vším se můžete setkat během svých dobrodružstvích, na cestách mezi euforickým nadšením a pocitem uspokojení po naplnění cíle. Montane oblečení nabízí dokonalou rovnováhu mezi vědeckým testováním a praktickými zkušenostmi, kde je výsledkem ideální kombinace funkčnosti, ochrany a pohodlí.

Montane. Further. Faster.


← Zpět na seznam článků