SWIFT RL PRO - nová pracovní čelovka

16. červen 2021

SWIFT RL PRO - nová pracovní čelovka

Petzl Swift RL PRO je nová, supervýkonná a lehká čelovka pro všechny, kdo potřebují v noci vidět na práci.

Co potřebujete vědět o čelovce SWIFT RL PRO

Se světelným tokem 900 lumenů je SWIFT RL PRO nejsilnější kompaktní čelová svítilna Petzl. Je lehká, dobíjecí a je vybavena technologií REACTIVE LIGHTING®, která automaticky upravuje svítivost podle potřeb uživatele. Vybavena je kombinovaným a zaostřeným světelným kuželem, s čirým nebo červeným světlem. Vhodná je pro malé údržbářské provozy a koncertní pódia či divadelní sály.

1. Lehká a výkonná, SWIFT RL PRO váží pouhých 123 gramů a poskytuje světelný tok až 900 lumenů.

2. Kombinovaný a zaostřený světelný kužel nabízí vysoce výkonné osvětlení pro blízké okolí, pohyb i daleký dosvit.

3. SWIFT RL PRO je vybavena také režimem červeného světla, který umožňuje nenápadné svícení na pracovním stanovišti.

4. Technologie REACTIVE LIGHTING® znamená minimální manipulaci. Díky integrovanému světelnému senzoru se automaticky upraví tvar a jas světelného kužele, což prodlužuje výdrž akumulátoru.

5. Pro práci na místě (REACTIVE LIGHTING®) poskytuje SWIFT RL PRO 100 lumenů světelného toku, dostatečně jasné světlo, aby bylo vidět na 35 metrů a nabízí až 50 hodin výdrže akumulátoru.

6. V režimu pro pohyb po pracovišti (REACTIVE LIGHTING®) poskytuje SWIFT RL PRO 300 lumenů světelného toku, dostatečně jasné světlo do vzdálenosti 55 metrů a výdrž akumulátoru až 40 hodin.

7. V režimu zaostřeného kužele pro daleký dosvit (REACTIVE LIGHTING®) poskytuje SWIFT RL PRO 550 lumenů světelného toku, dostatečně jasné světlo s dosvitem 150 metrů a výdrží akumulátoru až 50 hodin.

8. Pro rychlý pohyb (REACTIVE LIGHTING®) SWIFT RL PRO poskytuje 900 lumenů světelného toku, dosvit 150 metrů a výdrž akumulátoru až 30 hodin, s garantovaným minimem 2 hodin.

9. Čelovku je také možné použít v režimu STANDARD LIGHTING jednoduchým přidržením přepínače ON/OFF.

10. SWIFT RL PRO je dodávána s hlavovým páskem (odnímatelným a omyvatelným) pro běžné nošení, stejně jako s adaptéry pro připevnění k jakékoli přilbě Petzl. Díky doplňkovým adaptérům a sponám je kompatibilní s většinou ostatních přileb.

11. SWIFT RL PRO je jednoduchá a snadno ovladatelná jediným přepínačem pro všechny funkce: ON/OFF, režimy svícení, světelné intenzity a uzamčení.

12. Přepínač obsahuje funkci LOCK, která vám umožňuje manuálně uzamknout svítilnu, abyste zabránili náhodnému zapnutí ve vaku, nebo pouzdře na nářadí, a také umožňuje uzamčení režimu v určitém nastavení.

13. Lithium-ionvý akumulátor s kapacitou 2350 mAh lze snadno dobíjet pomocí kabelu micro-USB. Doba nabíjení: 6 hodin.

14. SWIFT RL PRO obsahuje pětistupňový indikátor stavu, který vás při zapnutí nebo vypnutí čelovky informuje, kolik energie vám zbývá.

15. Certifikace IPX4 zaručuje odolnost vůči extrémním povětrnostním podmínkám.


Čelovka SWIFT RL PRO zajišťuje vhodné osvětlení ve správný čas, výkon, který potřebujete pro malé údržbářské práce, jas pro přesnost, kdy je třeba věnovat pozornost detailům, nebo nenápadnost, když potřebujete posvítit na práci a přitom nemůžete rušit okolí.


← Zpět na seznam článků