Outdoorový časopis pro vás od nás

16. srpna 2023

Outdoorový časopis pro vás od nás

MAGlajz je outdoorový časopis pro všechny aktivní lidi, kteří se rádi pohybují libovolnou rychlostí všemi prostředky na vlastní pohon v místech, kam nejezdí městská hromadná doprava. Přináší vám reportáže z cest, informace o outdoorovém vybavení, rady a zkušenosti, jak toto vybavení používat, a mnoho dalšího…nové vydání pro vás!

Editorial

Poprvé v  přírodě? První noc pod širákem? Co si mám s sebou vzít? Nebude mi tam zima? Co budu jíst a pít? Co když se ušpiním? Bude tam vůbec wifi? A jak si uvařím oběd? A to budu muset šlapat pěšky?


Podobné otázky a možná ještě spoustu dalších proběhne určitě hlavou lidem, kteří pro své pracovní vytížení tráví většinu času v kanceláři, služebním autě, na schůzkách a poradách.

Večer přijedou domů, projedou sociální sítě, pustí si něco na Netflixu a ráno zase do práce. A ve svých snech si představují, jak jednou, až budou mít volno, vyrazí někam do přírody za dobrodružstvím.
A pak to najednou přijde. Prodloužený víkend, v práci všechno hotovo, žádné úkoly, které je potřeba dodělat doma, se nekonají. A navíc zpráva od kamarádů, že se chystají vyrazit na přechod Nízkých Tater a jestli se nepřidám.Co teď! Kde seženu všechno to vybavení? Co vlastně budu potřebovat? Do čeho to dám? Další a další otázky přibývají…

Vybavení, které potřebujete pro pobyt v přírodě, už není v současnosti problém sehnat. Ba naopak, je ho víc než dostatek. Spoustu specializovaných obchodů a prodejních sítí nabízí kempingové vybavení.
Jak ale poznat, co stačí na víkendové kempování u rybníku jednou za rok a co vydrží náročné podmínky v horách každý víkend?


Kvalita je zásadní a rozhodující faktor při vašem výběru. Proto přicházíme s naším Maglajzem informací. Není to 100 % kuchařka, ale v každém vydání se snažíme přinášet zajímavé postřehy o novinkách ze světa outdooru a rady, jaké vybavení si vybrat a jak se o něj starat.

Outdoorový časopis pro všechny v pohybu Maglajz č.1/2022 ke stažení v pdf
Outdoorový časopis pro všechny v pohybu Maglajz č.2/2022 ke stažení v pdf
Outdoorový časopis pro všechny v pohybu Maglajz č.3/2023 ke stažení v pdf

Takže si udělejte pohodlí a začtěte se do našeho nového letního vydání…    


← Zpět na seznam článků